UV-C 7W, lampa przeciwglonowa

260,00 zł
Brutto

Najskuteczniejszy środek na tzw "zieloną wodę" w stawie lub "oczku wodnym". Nie dopuszcza do nawrotu glonów i ponownego ich namnożenia.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady zwrotu

Lampa przeciwglonowa 7 WNajskuteczniejszy środek na tzw "zieloną wodę" w stawie lub "oczku wodnym". Nie dopuszcza do nawrotu glonów i ponownego ich namnożenia.
Lampa posiada transformator, który pozwala jej na pracę zarówno w domu jak i poza nim, posiada także przewód zabezpieczony przed wilgocią, co w pełni przystosowuje ją do pracy "w warunkach polowych" oraz specjalny króciec na wlot i wylot o specjalnej budowie, dzięki czemu jesteśmy w stanie podłączyć ją do różnych średnic węża. Sterylizator to jeden skuteczniejszych sposobów na walkę z glonami i czynnikami chorobotwórczymi.

 

Lampa UV:

  • pomaga utrzymać krystalicznie czystą wodę niszcząc glony, szczególnie dokuczliwe przy zakwicie tzw. efektem zielonej wody
  • likwiduje pleśnie i grzyby
  • niszczy wszelkie drobnoustroje, pierwotniaki i bakterie chorobotwórcze,
  • sterylizuje wodę w oczku wodnym
     

Zasada działania:

Lampę montujemy na wylocie wody z filtra. Woda stosunkowo powoli opływa zamontowaną w środku lampę UV, wystawiając tym samym glony i wszelkie czynniki chorobotwórcze na promieniowanie ultrafioletowe o dość wysokim natężeniu. Ono zabija znajdujące się w wodzie bakterie i inne chorobotwórcze organizmy oraz pływające glony, które nadają wodzie zielone zabarwienie. W ten sposób następuje oczyszczenie wody.

Filtry UV Lazur charakteryzuje wysoki standard jakości materiałów oraz ich spasowania, co czyni je znacznie lepszymi od konkurencyjnych.
Lampy UV są oparte na sprawdzonej konstrukcji, co zapewnia brak wad konstrukcyjnych typowych dla lamp nowo wypuszczanych na rynek.


W skład zestawu wchodzą: 

  • LAMPA UV 7W
  • polska instrukcja obsługi
  • gwarancja na 24-miesiące

 

Dane techniczne:

Waga: 1,55 kg
Przepływ wody L/h: 3000 L
Moc: 7 W
Wlot: 16 mm
Wylot: 16 mm

Happet
U006